Progenex Amplitude

1 820 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
9.11.2021

Zlepši všechno, co děláš.

Progenex Amplitude ti dá výbušnou sílu a energii, kterou potřebuješ pro dosažení nových osobních zlepšení, získáš novou čistou svalovou hmotu a nebo prostě rychlou regeneraci na zdolání dalsího náročného tréninku. Posuň svůj trénink na další úroveň a přidej Amplitude do svého arzenálu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový rozměr kreatinu

Progenex Amplitude je speciálně vyroben pro maximální přínos a skvělou vstřebatelnost. Na rozdíl od ostatních produktů jsou naše kreatinové peptidy bez příchuti a ideálně se míchají s dalšími produkty. Textura je velmi jemná, práškovitá, bez velkých zrnek, bez hořké pachuti, pouze kvalitní kratin monohydrát v peptidové formě, která se báječně mixuje s vaším oblíbeným Progenex proteinem. Tento produkt přináší opravdový a silný výsledek. Když se kombinuje s náročným tréninkem, naše speciálně vytvořená forma peptidů kreatinu zaručuje velký nárůst síly, svalové hmoty, výkonnosti, výbušnosti a urychluje regeneraci.

Jak kreatin funguje

Když dojde na tvrdý trénink, tvoje tělo je závislé na dostatečném množství kreatinfosfátu, molekule kreatinu, která poskytuje rychle mobilizovatelnou rezervu vysokoenergetických fosfátů v kosterním svalstvu a mozku. Tento důležitý prvek se snado vyčepá, když sázíš další a další opakování, což omezuje schopnost tvorby nové energie a ty tak strácíš schopnost udržet maximální výkon. 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin
Hmotnost: 576g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: