Progenex Cocoon

1 990 Kč
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pokud chceme udržet formu na vrcholové úrovni a neustále zvyšovat svou sílu a rychlost, pak hraje klíčovou roli regenerace. Jsme pyšní, že vám nyní můžeme představit perfektní doplněk našich po-tréninkových suplementů Coccon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COCCON – ZREGENERUJ BĚHEM SPÁNKU

Progenex dlouho vyvíjel ten nejlepší produkt mezi nočními regeneračními suplementy s jasným cílem, a to zajistit hluboký a klidný spánek pro dokonalou regeneraci a obnovu organizmu. Stačí 2 odměrky těsně před spaním a ráno se budeš cítit odpočatý, čerství, plný síly a připravený zvládat denní stres a zaútočit na nejnáročnější workouty. 

CASEIN VS WHEY: NOC VS DEN

Coccon je výhradně o odpočinku a regeneraci během spánku. Trocha informací všeobecného charakteru je zde na místě. Kasein je protein, který pochází z kravského mléka. V podstatě je ho v něm až 80%, zbylých 20% připadá na syrovátkový (whey) protein. Tyto komplexní proteiny slouží jako to nejkvalitnější palivo pro svaly. V obou jsou obsaženy jedinečné profily aminokyselin, které je spolu s různou dobou trávení činí obdivuhodně vhodné pro podporu růstu, opravy a regenerace svalů.

Whey protein je rychle stravitelný a vstřebatelný, což ho činí ideálním pro před i po tréninkovým suplementem. To je důvod, proč Progenex Recovery obsahuje 100% hydrolyzát syrovátkového proteinu. To je přesně to, co vaše zbité tělo potřebuje po zničujícím workoutu. Na druhou stranu kasein se v žaludku zdrží mnohem déle, což vede k pomalejšímu vstřebávání a ke svalům se tak postupně dostává patřičná dávka aminokyselin, což činí kiscelární kasein tím ideálním proteinem právě pro Cocoon: nejúčinnější pro noční regeneraci a odpočinek.

 

VYLEPŠENÉ FUNKCE IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Ještě než opustíme téma spánku, dovolte mi,  abych Vám připomněl, jak velkou roli hraje spánek v podpoře imunitního systému. Nebudu zde citovat všechny zdroje (věřte, že jejich seznam je opravdu veliký), ale v případě, že nejste obeznámeni s výzkumy nebo jednoduše toužíte poznat tuto problematiku trochu detailněji, velmi doporučuji prostudovat jednu z nejnovějších studií prováděnou na spánku a zlepšování imunitního systému od pana Besedovskyho a jeho kolegů. V této studii je věda o spánku a jeho imunologicky obraných funkcích důkladně prodiskutována. Pravděpodobně o spánku zjistíte mnohem více, než jste zamýšlely. Například, že je spánek závislý na činnosti T buněk a regulačních T buněk. I přes to jsou četné studie - plně citovány v sekci reference - velmi praktické a užitečné (Besedovsky, 2012). Jednoduše čím lépe budete spát, tím lépe se budete cítit, vaše tělo se bude účinněji bránit nemocem a bude optimálně podporovat váš imunitní systém.

LEPŠÍ NÁLADA

Nyní se vraťme k našemu příteli, serotoninu. Kromě regulace spánku hraje serotonin také důležitou roli v ovládání nálady a chování. Vzhledem k tomu, že L-tryptofan slouží jako předzvěst produkce serotoninu, tak také  Metamorphagen ™ může pomoci k lepší náladě. Studie týkající se depresí a jejich zpracování neustále dokazují, že má L tryptofan schopnost zvýšit produkci serotoninu, a tím zlepšit celkovou náladu při zmírnění symptomů deprese (Thomson, 1982), (Levitan, 2000).

OVLÁDÁNÍ CHUTI

Serotonin je také zodpovědný za regulaci chuti k jídlu. Serotonin inhibuje neuropeptidy Y, což má za následek potlačení hladu a příjmu potravy. Naopak nízká hladina 5-HT (můžeme přeložit také jako nízká hladina serotoninu) v mozku je spojována s větší chutí k jídlu (Leibowitz, 1989) a zhoršené kontroly impulzu u potkanů (Bizot, 1999). Jelikož má úroveň tryptofanu přímý vliv na tvorbu serotoninu, tak PROGENEX Cocoon Metamorphagen ™ Vám napomáhá cítit se nasyceně, když spíte. Už žádné další půlnoční probouzení s neuvěřitelnou chutí k jídlu. Váš apetit bude nyní kontrolován během spánku, zatímco do Vašich svalů budou dodávány pomalé a stabilní dávky aminokyselin, které stimulují růst a regeneraci.

SÍLA PEPTIDŮ

Nyní, když jste si plně vědomi výhod, které vám přináší L-tryptofan, dovolte mi vysvětlit, co dělá Metamorphagen ™, jakožto velmi silný přídavek v našem nočním vzorci. PROGENEX Metamorphagen ™ obsahuje L-tryptofan v podobě peptidů. Proteiny v peptidové formě mají vynikající absorpční vlastnosti a bylo prokázáno, že mají mnohem větší a rychlejší regenerační účinky než bílkoviny v podobě aminokyselin (Boza, 2000) (Poullain, 1989). Z toho vyplývá, že L-tryptofan je mnohem účinnější a výkonnější v peptidové formě, než ve formě aminokyselin (Markus, 2008). Společně s naším přesným dávkováním je to právě to, co činí L-tryptofan jednou z nejlepších ingrediencí Metamorphagen ™.

TVRDĚ TRÉNUJ, KVALITNĚ SPI A DOBŘE REGENERUJ.

Noční regenerace je rozhodující pro denní výkon a úspěch.  Díky složkám jako je micelární kasein a Metamorphagen ™, nabízí PROGENEX Cocoon přesně to, co vaše tělo potřebuje k tvrdému tréninku, kvalitnímu spánku a dobré regeneraci! Takže koukejte jít do gymu a pořádně si zatrénovat, protože PROGENEX zde není jen k tomu, aby vám pomohl se po tréninku postavit zpět na nohy, ale je zde také proto, aby vás zabalil do teplého kokonu plného regenerace v nadcházející noci.

V SOUHRNU

Pamatujte si, že síla PROGENEX Cocoon spočívá v našem pomalém trávení micelárního kaseinu, který stimuluje syntézu bílkovin prostřednictvím pozvolného uvolňování aminokyselin po celou noc, což podporuje růst svalové hmoty a zároveň zabraňuje rozpadu svalů. Tento pomalý a stabilní přínos aminokyselin je nejen rozhodující pro syntézu bílkovin, ale je také velmi důležitý pro podporu imunitního systému (Gregory, 2008), a spolu s naší patentovanou technologií tryptofan peptidu Metamorphagen ™ zajišťuje hluboký spánek s regeneračními a reparačními účinky tak, že se vzbudíte svěží, omlazení a plně zotavení. Cítíte se být připraveni k boji proti stresu, dokážete se přenést nad problémy všedního dne a nakonec si ještě k tomu můžete tvrdě zatrénovat.

TOTÁLNÍ REGENERACE

 

Pro synergický a maximální účinek doporučujeme kombinovat PROGENEX Recovery a PROGENEX Cocoon. Při náročném tréninku potřebují vaše svaly RYCHLE dostat aminokyseliny. PROGENEX Recovery dodá unaveným a hladovým svalům dávku čistých a velmi silných bílkovin nezbytných pro obnovu, regeneraci a růst během několika minut, nikoli hodin. Přidáním  PROGENEX Cocoon do vašeho každodenního života vám zajistí maximální výtěžnost z vašeho těla, což umožňuje enormní zisky v rychlosti, síle a vytrvalosti.  * Začněte používat PROGENEX Recovery bezprostředně po tréninku a před spaním PROGENEX Cocoon .

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční protein
Hmotnost: 990g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: