Progenex Recovery

1 690 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Když jde o zlepšování osobních tréninkových rekordů a trénování té nejlepší tělesné kompozice a výkonu, tak nejdůležitější ukazatel v této hře je progres – zlepšení. Progenex Recovery ihned po tréninku ti pomůže se dostat do „akce“ rychleji a ty tak můžeš znovu trénovat mnohem dříve. Tím se dostaneš na rychlodráhu směrem k dosažení svých tréninkových cílů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když jde o zlepšování osobních tréninkových rekordů a trénování té nejlepší tělesné kompozice a výkonu, tak nejdůležitější ukazatel v této hře je progres – zlepšení. Progenex Recovery ihned po tréninku ti pomůže se dostat do „akce“ rychleji a ty tak můžeš znovu trénovat mnohem dříve. Tím se dostaneš na rychlodráhu směrem k dosažení svých tréninkových cílů. Koncentrovaná bioaktivní proteinová kombinace Progenexu Recovery zastavuje proces, který vede ke svalovému vyčerpání na buněčné úrovni, během pár hodin. V porovnání s normálním procesem regenerace, který může trvat až 3 dny. Jinak řečeno regeneruješ mnohem rychleji a silnější než normálně. Tím se stává Recovery ideálním prostředkem pro jakéhokoliv atleta po tréninku.

Trochu vědy.

Progenex Recovery aplikovaný během 30 minut po tréninku dává svalům přesně to, co potřebují aby se zotavili rychleji a silnější a ty tak mohl trénovat znovu. A znovu. A znovu..

Klíčovým aspektem tohoto produktu je Promorphogen, nejkvalitnější dostupný syrovátkový proteinový izolát, který se vzniká hydrolýzou z vlastního enzymatického procesu. Tento proces dělí protein na malé peptidové řetězce, které jsou ihned vstřebány do krevního oběhu, což je základ k efektivní regeneraci.

Jak funguje svalové vyčerpání.

Svalové vyčerpání je více než pouhá únava. Pokud trénuješ dostatečně tvrdě, tak tlačíš svoje svaly do úplného vyčerpání, kdy už nejde udělat další opakování aniž, by jsi nemusel aspoň na chvíli odpočinout. Došlo k vyčerpání zásob vápenatých iontů a to způsobilo oslabení dalších svalových kotrakcí. Ke svalové kontrakci při tréninku dochází díky elektrickým signálům, který vysílá z motorického centra v mozku. Tento signál se šíří po nervových buňkách až ke svalovému vláknu. Na rozhraní mezi nervovou a svalovou buňkou se elektrický signál mění na signál chemický, když se uvolňuje neurotransmiter Acetylcholin a ten zapříčiňuje vznik akčního potenciálu ve svalu. Následně se uvolňují ionty vápníku, které se váží na určité bílkoviny a ve svém důsledku způsobí, že se odhalí vazebná místa pro myosin na proteinu jménem aktin. Myosin se za spotřeby ATP posouvá po vlákně aktinu, což je vlastní mechanismus stahu. Při náročném tréninku se zásoby vápenatých iontů prudce zmenšují a tím velmi významně oslabují svalovou schopnost k dalším kontrakcím, tedy oslabují tvůj výkon, až nakonec dojde k úplnému vyčerpání.

Pro normálního atleta to může znamenat až 3 dny než opět doplní hladinu vápníku pro vznik svalové kontrakce. Progenex Recovery tento proces urychluje z dní na minuty a ty se pak cítíš funkční a silný pro další workout.

Máš 2 možnosti, jak tento narušený proces obnovit. První je, že necháš přírodu, aby to zajistila, ale to může trvat až 72 hodin nebo budeš brát Progenex Recovery ihned po tréninku. Aktivní složka Progenexu Recovery je výkonná, plně přírodní přísada, která dokázala, že úplná regenerace může být otázkou 6 hodin od tréninku.

Jak lépe mužeš regenerovat s Progenex Recovery? Klinické studie prokázali, že atleti, kteří brali hydrolízovaný sirovátkový protein nejen že zregenerovali mnohem rychleji než ti, kteří brali běžný whey protein, ale také silnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny
Hmotnost: 1,14kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
L Avatar autora | 8.7.2020
Skvělý výrobek, vyzkoušel jsem příchutě Peanut Butter, který mi z vyzkoušených zachutnal nejvíce a je opravdu chuťově skvělý, dále jsem zkusil Loca Mocha, který dost připomíná kávu a já osobně si jej nedokážu představit dlouhodobě používat, ale věřím, že je to jen můj subjektivní pohled. Jako poslední jsem zkusil Tropical Vanilla a tato příchuť je sice dost sladká, ale chuťově příjemná a určitě si dokážu představit jej dlouhodobě užívat bez problému.