Progenex Burn

790 Kč
Skladem Na objednání Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.10.2022 - Zvolte variantu

Progenex BURN

první třaskající bonbóny, které mění tuk v palivo“

  • zvyšuje RMR „resting metabolic rate“
  • spalujete více kalorií v průběhu dne
  • zlepšuje výkonnost a positivně pomáhá formovat postavu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky Progenex BURN dochází ke změnám využívání energie. Díky užívání prvního spalovače svého druhu od značky Progenex začne Vaše tělo užívat tuk jako zdroj energie se současným zachováním rychlých energetických zdrojů v podobě glykogenu, které Vaše tělo užije v nejvíce důležité chvíli, při tvrdém workoutu.

BURN FAT FOR FUEL“

 Je obecně známým faktem, že správně fungující metabolismus je cestou k dosažení či udržení vysněné postavy. Progenex BURN je navržen tak, aby zvyšoval RMR (resting metabolic rate) a pomáhal tak spalovat více kalorií v průběhu dne. Účinek je založen na Dihydrocapsaicinu a byl v minimálně 50 odborných studiích potvrzen. Zvyšuje oxidaci tuků, mění využívání energie, positivně ovlivňuje aerobní metabolismus.To vše bez nepříjemného pocitu pálení v ústech a vedlejších účinků.

JAK BURN FUNGUJE?

 Aktivací receptorů v ústech dochází ke spuštění reakce, která vede k užítí tukových zásob jako zdroje energie. Díky tomu dochází k redukci celkového % tělesného tuku. Díky užití tuku jako energetického zdroje je glykogen tělu ponechán pro rychlé užití v těch nejvíce důležitých chvílích.

JAK UŽÍVAT?

 Doporučuje se užívat jedno balení denně. Ráno, před jídlem, před tréninkem. Díky „pop candy rock“ efektu, praskajícího pocitu v ústech je to nejspíš nejzábavnější doplněk vůbec. Kdo by si nechtěl připomenout chvíle dětství a praskajících lízátek. K dosažení lepšího účinku užívejte 1-3 balení.

REE

resting energy expenditure“

Množství kalorií, které naše tělo spaluje v klidu za účelem zachování homeostázy. Je přímo úměrné aktivitě jedince. Bez ohledu na fyzickou aktivitu představuje 60-70% celkového energetického výdeje. Po 20 roku věku začíná REE postupně upadat, cca o 2% ročně. Dochází k tomu z mnoha příčin a snaha předcházet tomuto úpadku je jakýsi Bermudské trojúhelník. Za účelem udržení stávající hmotnosti lidé sahají po drastických dietách, snížení příjmu kalorií. To velmi často vede k psych. změnám a ke snížení energie, logicky tak ke snížení sportovní aktivity. Díky tomu dochází k postupné atrofii svalové tkáně a poklesu čisté svalové hmoty, vyvolávající prohloubení deprese REE a zvýšení hmotnosti.

 Snaha zvýšit REE není novinkou. Ve skutečnosti existuje mnoho přípravků, které jsou schopny to dokázat. Nevýhodou je fakt, že mají ve většině případů negativní účinky. Užívá se například amfetamin, jenž skrz epinfrin a nor-epinefrin snižuje apetit a zrychluje metabolismus. Negativní účinky nehovoří v jeho prospěch a tak spousta lidí sahá po přírodních látkách jako je zelený čaj, psylium. Největší účinek má ovšem capsaicin, produkt nacházející se v chili papričkách a jeho obdoba, která byla nalezena v Japonsku – dihydrocapsaicin. Proti klasickému capsaicinu nemá negativní účinek pálení v ústech, nezvyšuje krevní tlak ani srdeční aktivitu, což by v případě již obézních uživatelů, kteří mají velmi často problémy s hypertenzí mohlo znamenat nepříjemnou situaci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače
Hmotnost: 67,5g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: